Merkezi İstanbul / Göztepe'de olan, Boğaç Profil Demir Çelik San.Tic. A .Ş. , 2002 yılında BMS GRUP'a dahil olmuştur. Gebze'deki tesisimizde Türkiye'de üretimi olmayan kalın sanayi profillerini ithal etmekte (NPI, NPU, HEB, HEA, HEM, IPE) ve satmaktadır. Levha ve rulo saclar, köşebentler, inşaat demiri ve borular yine bu firmamızın ürünleridir. 1980 Yılında kurulmuş olup hizmet anlayışı ve tecrübeli ekibiyle kısa süre içinde Türkiye'de önemli pazar payına sahip olmuştur. İspanya ve İtalya' dan ithal ettiği her cins ve ebatta PROFİL; Rusya, Ukrayna ve Çin'den ithal ettiği SAC ve yerli imalat ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ışığında

elde ettiği güvenilirliği her türlü koşullarda muhafaza eden BOĞAÇ PROFİL, bundan sonra da aynı titizlikle daha da ilerleme gayreti içinde olacaktır Mevcut ticaret tecrübesine yeni değerler katarak taahhütlerini en kısa zamanda ve eksiksiz yerine getirme düşüncesinde olan BOĞAÇ PROFİL her zaman elde etmiş olduğu güvene layık olmaya çalışacaktır.Boğaç Profil çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.Müşterilerimiz beklentilerine, kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, seçtiğimiz yoldur.Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Grup Şirketlerimiz

Bir BMS Grup Kuruluşudur